Apie mane


Gimiau 1973m. Vilniuje. Fotografija susidomėjau baigdamas mokyklą, kai į rankas pakliuvo tuo metu "prabangiai" atrodantis "Zenit" fotoaparatas :) Laikas bėgo, technologijos keitėsi ir po kelerių metų "priaugau" iki skaitmeninės fototechnikos - savo visas santaupas sudėjau į tuo metu man fantastiškai atrodantį Canon Powershot G2. Pradėjau mėgautis skaitmeninės fototechnikos teikiamais privalumais. Bet, kaip ir kiekvienam mūsų nutinka, pradėjau jausti, kad kažko pradeda trūkti. Pradėjo vis dažniau kliūti aparato lėtas fokusavimas, ilgas įsijungimo laikas, tapdavo labai pikta, kai nepakartojamas kadras tiesiog išsprūsdavo iš rankų, nemalonius pojūčius keldavo nuolant tamsoje lengvai išryškėjantys triukšmai.

Todėl, nuolat kamuojamas skaitmeninės muilinės košmarų, 2005 metais nutariau pereiti į "aukštesnę lygą" įsigydamas pirmąjį veidrodinį fotoaparatą. Juo po ilgų pasirinkimo kančių tapo Canon EOS 20D "veidrodinukas", kuris tuo metu pakerėjo savo perteikiamomis spalvomis, mažu triukšmų lygiu, nors jo ergonomika ir nesužavėjo.

Šiuo metu fotografuoju naudodamas išimtinai Canon profesionalią fototechniką.

Mano mėgiamiausios fotografijos sritys yra renginių fotografavimas, gyvūnų, sparnuočių fotoportretai, bei makro fotografija.

Kiekvienos fotosesijos metu stengiuosi savo darbą atlikti maksimaliai gerai ir atsakingai, nes mano tikslas - nuolat tobulėti. Todėl tikiuosi, kad laikui bėgant mano fotogalerijoje išvysite vis tobulesnius ir profesionalesnius darbus, kurie tikrai Jus pradžiugins šaltą ir darganotą rudens vakarą ar papuoš Jūsų fotoalbumą.


Ankstesnis puslapis: Pagrindinis puslapis
Kitas puslapis: Paslaugos