Apie mane ir šį projektą

Sveiki, aš Rimvydas, malonu susipažinti. Noriu papasakoti kas aš toks esu. Esu pats tikriausias vilnietis. Taip jau gavosi, kad su IT technologijomis susidūriau tik paskutinėse mokyklos klasėse – šeimoje įsigijome tais laikais labai galingą 386 personalinį kompiuterį, kurie tik tik pradėjo Lietuvoje atsirasti. Kartu prie PC atsirado ir fantastiškas 2400bps modemas. Be abejo, neužilgo atradau tokius dalykus kaip UUPC ir BBS.

Naujos ir iki tol nematytos technologijos taip užkabino ir įtraukė, kad nepavyko nuo jų pabėgti ir studijų metais. Nors studijavau su IT visai nesusijusį mokslą, savarankiškai vakarais studijavau IT sritį, per naktis kabėdavau IRC kanaluose, IT naujovėmis dalindavomės su tokiais pat kaip ir aš bendraminčiais,

Viskas baigėsi tuo, kad baigęs studijas pasirinkau darbą, tiesiogiai susijusį su IT, IT sistemų administravimu, IT sistemų saugumu. Šiuo metu už pečių slepiasi daugiau negu 20-ties metų pati įvairiapusiškiausia patirtis IT technologijų pasaulyje.

Su Apple pirmą sykį susidūriau irgi pakankamai seniai, kai į rankas pakliuvo pirmasis Apple įrenginys – iPhone 3Gs mobilus telefonas. Nors į naujovę žiūrėjau ganėtinai įtariai is kiek skeptiškai (tuo metu gyvenau su Windows mobile ir Android telefonais), pripažinsiu, Apple moka sužavėti ir palaipsniui įtraukti į savo pasaulį…

Laikui bėgant namuose atsirado iPad, Macbook, iMac ir t.t… Apple pavyko puikiai išvystyti puikią integraciją tarp visų savo įrenginių, kuri visai neblogai dar ir veikia. Nelauktai netikėtai pastebėjau – kad Apple pasaulyje įstrigau ilgam.

Esu įsitikinęs, tokių įklimpusių/įstrigusių, o gal dar tik stovinčių kelio į Apple pasaulį pradžioje, aplinkui yra ne vienas ir ne du. Natūralu, kad bet kuriam mūsų gali kilti nemažai klausimų – nesvarbu ar esi naujokas, ar jau kiek pažengęs. Jų labai dažnai kyla ir man, nors su Apple esu jau ne vienerius metus. Todėl kilo mintis sukurti puslapį, kuriame bandysiu dalintis savo patirtimi bei žiniomis su visais Jumis. Stengsiuosi, kad kiekvienas Jūsų mano puslapyje rastumėte ką nors naudingo, įdomaus, negirdėto, kas lengviau padės išspręsti kilusį galvosūkį, kurio pačiam įveikti nepavyksta. Ieškokite naujienų ir patarimų, skaitykite, bandykite, komentuokite. Smagaus visiems laiko ir visados lauksiu Jūsų sugrįžtančių.

Sveiki atvykę į nuostabų Apple pasaulį!

Close Menu