Kaip patikrinti AirTag elemento lygį

How to check AirTag battery level

Visų pirma pradėkime nuo to, kas yra tas Apple AirTag įrenginukas? Apple šį mažylį plačiajai visuomenei pristatė 2021 metų balandžio mėnesį. Įrenginio pagrindinė paskirtis – padėti jums pakankamai nesunkiai surasti pamestus daiktus. Pvz. prikabinate AirTag prie raktų, netikėtai sau pačiam pamirštate kur juos palikote, imate į rankas iPhone, paleidžiate „Find My” programėlę, kuri greitai parodo tikslią Jūsų raktų buvimo vietą.

Nors pats Apple Airtag ir yra labai kompaktiškas, jam vis tiek reikalinga energija, kurią šis mažylis naudoja siųsdamas informaciją apie savo buvimo vietą. Energiją AirTag’ui užtikrina CR2032 elementas. Jei tikėti Apple, jo turėtų užtekti metams. Kaip bebūtų, žingeidesniems vartotojams gali kilti klausimas, o ar galima pačiam pasižiūrėti, kiek dar tarnaus elementas? Taip, galima. Jums reiktų atlikti šiuos veiksmus:

How to check AirTag battery level

  1. Atsidarykite „Find My” programėlę
  2. Eikite į „Items” skyrelį
  3. Susiraskite Jūs dominantį Airtag
  4. Spustelėkite ant jo

Viskas. Turėtumėte išvysti dabartinę elemento būklę. Noriu tik atkreipti dėmesį – programa tiesiog grafiškai atvaizduoja elementą ir nerodo elemento likusios talpos procentais. Bet tai vis tiek geriau negu nieko 🙂

Close Menu