Apple Watch jau oficialiai ir Lietuvoje

Apple Watch Lietuvoje

Nors dar visai neseniai džiaugėmės oficialiu Apple Pay startu Lietuvoje, noriu visus savo svetainės skaitytojus pradžiuginti dar viena šaunia naujiena. Visai neseniai t.y. kažkur prieš savaitę nuo šio straipsnio publikavimo datos Apple Watch tapo oficialiai parduodamu elektronikos įrenginiu Lietuvoje!

Ką gi tai reiškia?

Tai reiškia tai, kad nuo šiol Apple Watch galite įsigyti bet kuriame iDeal kompanijos salone. Tai reiškia, kad pagaliau baigėsi „pilkojo” Apple Watch importo į Lietuvą laikai. Tai reiškia, kad įsigijus Apple laikrodį iDeal salone arba pas bet kurį kitą Apple produkcijos atstovą Lietuvoje ar užsienyje, jums pirmus metus iDeal be jokių problemų priims Jūsų laikrodį garantiniam remontui atlikti. Pačiame iDeal įsigytus laikrodžius kompanija garantiniam remontui priims visus du metus. Tai reiškia, kad baigėsi laikai, kai sugedus laikrodžiui tekdavo jį siųsti į Lenkiją ar kokią kitą EU šalį garantiniam remontui atlikti.

Ar viskas tikrai taip puiku ir gražu?

Kaip bebūtų yra keletas bet. Nors Apple Watch pas mus jau parduodamas oficialiai, Jums niekas oficialiai neparduos laikrodžio, kuris pagamintas iš nerudyjančio plieno. Paklausite kodėl? Viskas ganėtinai paprasta – telefone naudojamas LTE ryšys, paremtas eSIM technologija, kuri pas mus, kaip bebūtų liūdna, dar vis nepalaikoma. Todėl darau prielaidą, kad kol neturėsim oficialaus eSIM palaikymo – šį laikroduką matysime kaip savo ausis. Tuo pačiu su šiuo nemaloniu faktu siejasi ir kitas – jei jau turite tokį laikrodį, garantiniam remontui jį teks ir toliau siųsti į šalį, kurioje šios versijos oficialiai parduodamos.

Bet kuriuo atveju siūlau likti optimistais – gal viskas netolimoje ateityje pasikeis į gerąją pusę. Turite minčių ar pastebėjimų – pasidalinkite viskuo komentaruose.

Close Menu