Apple Internet Recovery patarimai

Taigi pradėkime. Kas gi yra tas Apple Internet Recovery? Tai Apple sukurtas mechanizmas, leidžiantis iš naujo, „švariai”, įdiegti OS X operacinę sistemą, jei po ranka neturite USB rakto su OS X distributyvu. Norint pasinaudoti Apple Internet Recovery jums reikės įsitikinti, jog Jūsų kompiuteris gali gauti IP adresą naudodamasis DHCP protokolu. Jei ši sąlyga išpildyta ir Jūsų kompiuteris gali pasiekti internetą, galite tęsti toliau.

Norint pradėti operacinės sistemos diegimą internetu, Jums reikės šį diegimą inicijuoti iš karto, kai tik įjungsite kompiuterį. Tai atlikti galima visai nesudėtingai – tiesiog įjungiate kompiuterį iš iš karto spaudžiate magišką klavišų kombinaciją, kuri ir inicijuos operacinės sistemos diegimą internetu.

Lieka vienas mažmožis – magiška klavišų kombinacija. O ji yra ne viena, šios kombinacijos gali būti dvi. Pirmoji – įjungiate kompiuterį ir iš karto spaudžiate Cmd+R klavišų kombinaciją. Klavišus nuspaudę laikote tol, kol ekrane pamatysite besisukantį gaublį. Jei jį pamatėte, Jums teliks sulaukti kol užsikraus operacinės sistemos diegimo procesas. Noriu atkreipti dėmesį, kad šiuo būdu kompiuteryje bus sudiegta ta operacinė sistema, kuri jame buvo kompiuterio pirkimo metu. Tai gali būti tikrai pakankamai sena sistema, pvz. OS X Mavericks. O ką daryti jei norisi įdiegti naujausią įmanomą šiam kompiuteriui OS X? Tereikia pasinaudoti antrąja magiškąja klavišų kombinacija – Cmd+Option+R. Įjungiate kompiuterį, spaudžiate šiuos tris klavišus vienu metu ir laukiate kol ekrane pamatysite gaublį. Jei pavyko – netrukus bus pakrautas naujausios šiuo metu įmanomos įdiegti operacinės sistemos vedlys.

Close Menu