Apple naujienų pristatymas 2018m. spalio 12d.

Apple žiniasklaidos atstovams išsiuntinėjo pakvietimus, kuriuose informuoja apie artėjantį „ypatingą renginį”, kuris įvyks 2018m. spalio 12 dieną, 20:00 (Lietuvos laiku).

Apple 2018 September 12 event

Dažniausiai rudens renginių metu Apple pristato naujus iPhone įrenginius, tačiau daugelis internete sklandančių gandų leidžia manyti, kad renginio metu gali būti pristatyti ir atnaujinti iPad bei Mac įrenginiai. Šis Apple organizuojamas renginys bus transliuojamas „gyvai” internetu. Transliaciją bus galima stebėti naršyklėje, nuėjus į www.apple.com puslapį. Rekomenduojame naudoti Safari naršyklę, kuri korektiškiausiai veikia su Apple renginių transliacijomis.

Kokias naujienas šį sykį pristatys Apple?

Sklandantys gandai leidžia daryti prielaidas, kad bus pristatyti šios Apple naujienos:

  • Trys nauji iPhone modeliai – ekranų dydžiai 5.8″, 6.1″ ir 6.5″
  • Galimai atnaujintas iPad Pro (įrenginys gali netekti „Home” mygtuko)
  • Gali būti atnaujinti MacBook kompiuteriai (bet ne Pro modifikacijos)
  • Gali būti atnaujintas Mac Mini kompiuteris
  • Apple Watch Series 4
  • Bus oficialiai anonsuotas iOS 12 ir macOS Mojave

Reiktų atkreipti dėmesį, kad šis sąrašas sudarytas remiantis iš esmės internete sklandančiais gandais, todėl realiai pristatomos naujienos gali gerokai skirtis ar būti tiesiog nepristatytos. Internautai spekuliuoja, kad renginio metu gali būti pristatyti tik nauji iPhone įrenginiai bei Apple Watch Series 4, o visos kitos naujienos bus anonsuotos kiek vėliau arba atskiro renginio metu.

Kas dar naujo?

Iš karto po renginio anonso internete nutekėjo ir planuojamų pristatyti naujienų (iPhone, Apple Watch 4) nuotraukos. Pasigrožėkime…

Apple Watch Series 4

Apple Watch Serias 4

iPhone Xs

iPhone Xs

Kokios Jūsų nuomonės apie artėjantį Apple renginį? Pasidalinkite komentaruose.

Close Menu