Daugelis tikriausiai manote, kad, tarkim, antros kartos Apple Pencil be jokių problemų dirba su visais Apple planšetiniais kompiuteriais, kurie palaiko Apple Pencil, bet iš tikro taip visai nėra. Nors dauguma kelis pastaruosius metus parduodamų Apple iPad kompiuterių ir pripažįsta Apple Pencil įvesties įrenginius, tam tikra dalis iPad’ų veikia tik su pirmos kartos Apple Pencil, kita iPad’ų dalis veikia tik su antros kartos Apple Pencil. Reiktų atkreipti dėmesį, kad Apple iPad modelių gamoje joks iPad nemoka dirbti su abiejų kartų Apple Pencil. Tą reiktų atsiminti.
Tai vis tik kurios kartos Apple Pencil veiks su mano Apple iPad?
Stovintiems šioje kryžkelėje pateiksiu abiejų produktų suderinamumo sąrašiuką, kuris, manau, turėtų išsklaidyti visas nežinomybes ir abejones. Važiuojam…
Pirmos kartos Apple Pencil veikia su šiais iPad įrenginiais:
- iPad Air (trečia iPad karta)
- iPad mini (penkta iPad mini karta)
- iPad Pro 12.9 colių (pirma ir antra iPad Pro kartos)
- iPad Pro 10.5 colių
- iPad Pro 9.7 colių
- iPad (šešta iPad karta)
Antros kartos Apple Pencil veikia su šiais iPad įrenginiais:
- iPad Pro 12.9 colių (trečia iPad Pro karta)
- iPad Pro 11 colių
Kaip atskirti kurios kartos yra Apple Pencil įvesties įrenginys?
Pilnai gali kilti ir toks klausimas 🙂 Pabandysiu ir čia pagelbėti…
Pirmos kartos Apple Pencil kaip taisyklė bus pigesnis už antros kartos Apple Pencil 🙂 Pirmos kartos įrenginys yra idealios cilindro formos, prieštuko gale pakankamai nesunkiai galite nuimti (o kartu ir pamesti) apsauginę kepurėlę, po kuria rasite pieštuko pakrovimo jungtį (lightning tipo jungtis). Pieštuko paviršius – blizgus. Pirmos kartos Apple pieštukas atrodo taip:
Antros kartos pieštuko paviršius yra matinis. Viena pieštuko kraštinė yra plokščia. Pieštuko gale jokios kepurėlės nenusiima, lightning jungčių nėra, pieštikas pakraunamas indukciniu būdu. Atrodo taip:
Jei dar liko neatsakytų klausimų, pasidalinkite jais komentaruose.