Kaip surasti iPhone ar iPad serijinį numerį

Šiame straipsnyje pabandysime pasiaiškinti, kaip surasti Jūsų iPhone ar iPad įrenginio serijinį numerį, jei dėl vienokių ar kitokių priežasčių Jums jo prisireiktų. Tai galima atlikti netgi ne vienu būdu, o bent jau mažiausiai trimis skirtingais būdais. Taigi pradedame.

Kaip atrasti Jūsų iPhone ar iPad serijinį numerį?

1. Matyt paprasčiausias būdas būtų pabandyti surasti iPhone ar iPad serijinį numerį ant pačio įrenginio galinės sienelės.  Reiktų atkreipti dėmesį, kad šis būdas nors ir tinka visiems iPad, bet nėra tinkamas visiems iPhone modeliams. Pradedant iPhone 6s modeliu, Apple nustojo spausdinti serijinį numerį ant iPhone galinės sienelės, todėl jį rasite tik senesniuose iPhone modeliuose. Bet ne viskas prarasta. Naujesniuose iPhone modeliuose serijinį numerį rasite atspausdintą ant SIM kortelės laikiklio.

How to find iPad serial

How to find iPad serial

2. Jei Jums iPhone ar iPad serijinį numerį įžiūrėti sunku ar jis tiesiog nusitrynė, galite pabandyti susirasti įrenginio pakuotę. Ant jos serijinis numeris taip pat yra:

How to find iPad serial

3. Negalite rasti įrenginio pakuotės? Taip pat ne bėda:) iPhone ar iPad serijinį numerį galima rasti pačioje iOS sistemoje. Einate į „Settings –> General –> About” ir bendros informacijos lange taip pat rasite ieškomą informaciją.

How to find iPad serial

4. Dar vienas būdas, kuriuo gali pasinaudoti visi, pas ką yra iOS 10.3 ir aukštesnė versija ir kas yra įsijungęs į iCloud. Einate į „Settings” ir spaudžiate ant savo vardo, atsidariusiame lange keliaujate į jo apačią ir susirandate norimą įrenginį. Spustelėkite ant jo ir kitame lange pamatysite ieškomą serijinį numerį. Šiuo būdu galite nesunkiai rasti savo visų prie iCloud prijungtų įrenginių serijinius numerius.

5. Visai tikėtina, kad pasakysite – o ką daryti jei aš su savim neturiu įrenginio, bet jo serijinio numerio trūks plyš reikia? Irgi ne bėda. Atsidarykite naršyklę ir nueikite adresu http://appleid.apple.com/. Įsijunkite su savo Apple ID sąskaita. Nueikite į Devices skiltį ir spustelėkite ant reikalingo įrenginio. Iššokusiame informaciniame lange taip pat rasite ieškomą serijinį numerį.

How to find iPad serial

6. Na ir dar vienas būdas tiems, kas mėgstate iTunes 🙂 Šioje programoje taip pat įmanoma rasti iPhone ar iPad serijinį numerį. Kompiuteryje paleiskite programą ir prijunkite prie kompiuterio iPhone ar iPad. Jūsų ieškoma informacija yra įrenginio Summary srityje.

How to find iPad serial

Na štai ir viskas… 🙂 Žinote dar kokių būdų kaip rasti Apple įrenginio serijinį numerį? Pasidalinkite komentaruose.

Close Menu