Kaip išjungti ar perkrauti iPad Pro 2018 planšetinius kompiuterius

Šiandien panagrinėsime atrodo iš pirmo žvilgsnio pakankamai paprastą dalyką – kaip išjungti ar tiesiog perkrauti 2018 metų iPad Pro 11″ ir 12.9″ planšetinius kompiuterius. Spėju, gal ne vienas nusijuoksite – taigi tiesiog imam, palaikom paspaustą „Power” mygtuką ir naujieji iPad Pro tiesiog išsijungs? Anksčiau viskas taip ir būdavo, bet dabar, naujiesiems iPad Pro netekus „Home” mygtuko situacija kiek pasikeitė, nes Apple pakeitė naujųjų iPad Pro išjungimo ir perkrovimo būdus. Taigi pradėkime…

Kaip išjungti 2018 metų iPad Pro 11″ ar 12.9″ planšetinį kompiuterį?

iPad Pro Shutdown

Atkreipkite dėmesį į aukščiau esantį paveikslėlį. Taip, jei norite išjungti savo iPad Pro planšetinį kompiuterį, vien tik paspausti ir palaikyti „Power” mygtuką nepakaks. Reikia vienu metu paspausti ir palaikyti „Power” (1) ir garso didinimo (2) mygtukus. Po kiek laiko išvysite štai tokį paveikslėlį:

iPad Pro Shutdown

Pirštu nustumkite viršuje esantį mygtuką į dešinę ir 2018 iPad Pro tiesiog išsijungs.

Kaip perkrauti 2018 metų iPad Pro 11″ ar 12.9″ planšetinį kompiuterį?

Pradėkime nuo to, kam iš viso reikalingas iPad Pro perkrovimas, juk naujieji iPad Pro tikrai veikia pakankamai stabiliai ir savo šeimininkams kelia ne taip jau daug problemų. Tas tiesa, bet kartais atsitinka taip, kad sustreikuoja tam tikra iPad Pro funkcija ar pradeda nekorektiškai veikti kuri nors iPad Pro programa. Va tada specialistai ir rekomenduoja iPad Pro sąvininkams perkrauti savo įrenginius arba padaryti taip vadinamą „hard reset” operaciją. Todėl pažvelkime į žemiau esantį paveikslėlį:

iPad Pro Restart

Šį kartą reikalingų paspausti klavišų seka bus kiek ilgesnė. Ką gi reikia spausti?

  • Nuspaudžiame ir greitai atleidžiame garso didinimo mygtuką (1)
  • Nuspaudžiame ir greitai atleidžiame garso mažinimo mygtuką (2)
  • Nuspaudžiame ir laikome „Power” mygtuką (3) ir laukiame kol iPad Pro planšetinis kompiuteris persikraus. Prasidėjus perkrovimo procesui, mygtuką galima atleisti.

Štai ir viskas. Tikiuosi buvo visai nesunku 🙂 Noriu dar atkreipti visų mano svetainės lankytojų dėmesį, kad panašiu būdu galima išjungti ar perkrauti ir iPhone telefonus. Šis būdas tinka visiems iPhone modeliams pradedant iPhone X telefonu. Skirtumas tik toks, kad iPhone telefonai neturi viršuje esančio „Power” mygtuko. Šis mygtukas yra iPhone dešinėje pusėje.

Close Menu