Apple Pay Era Lietuvoje artėja?

Noriu su visais pasidalinti žinia, kuria su manimi visai neseniai pasidalino IT kolega. Apple Prancūzijos puslapyje buvo pastebėtas labai įdomus puslapio atnaujinimas, kurį galite matyti žemiau. Siūlau visiems atkreipti dėmesį į paskutinę pirmo paveiksliuko eilutę.

apple-pay-lietuvoje-revolut

Taip pat reiktų atkreipti dėmesį dar ir į tai, jog Revolut kortelės BIN (Bank Identification Number) numeris išsišifruoja į UK (žemiau esantis paveiksliukas):

apple-pay-revolut-lietuva

O N26 kortelės numeris išsišifruoja į Lietuvą (žemiau esantis paveiksliukas):

apple-pay-revolut-lietuva

Todėl galima būtų daryti nedrąsią prielaidą, kad gal vis tik greitai turėsime galimybę naudoti Apple Pay Lietuvoje su Revolut, skirtingai nuo N26 kortelių? Gal pažadų maratonas pagaliau baigsis?

Šis pranešimas turi 4 komentarų

 1. Iš patikimų šaltinių žinau, kad Lietuvoj įsteigta įmonė Apple Lithuania yra skirta ApplePay 🙂
  Kadangi Lietuvos bankas neduoda paleisti AP per tarpininkus (kreipėsi ir į MisterTango ir į Paysera) tai įmonė įsteigta, nes Lietuvos bankas reikalauja, kad pats apple turėtų pinigų surinkėjo statusą. Taip, kad manau greitu metu sužinosim naujienų. 🙂 Nors su mūsų valdžios tamsumu galvose gali būti visko 🙂

  1. Kad Apple Pay veiktų su mūsų kortelėmis, Apple turi visų pirma visą procesą suderinti su vietiniais bankais. O kadangi Apple uždarbis šioje vietoje yra gaunamas vietinių bankų pelno sąskaita, kažkaip tai manau, kad mūsų bankai visai nėra suinteresuoti tuo Apple Pay Lietuvoje.

   1. Na greičiausiai visokios kredito unijos ir nebus suinteresuotos. Bet mūsų, kaip sakai “vietiniai” bankai nėra kažkokie UAB “trys žirgeliai”, o tarptautiniai bankai, veikiantys visoj šiaurės europoj. Kažkaip va į visiškai pigią Ukrainą apple pay prasiskynė kelią. Manau tikrai turėsim AP oficialiai, klausimas tik kada.

    1. Vat būtent kad bankai nesuinteresuoti, jiems labiau apsimoka savo visokias sistemas klientams siūlyti, negu leisti Apple’ui jų pelną nuo tranzakcijos mažinti, kai tranzakcijos mokestį EU ateityje norima gerokai numažinti. Bet kad kažkada bus Apple Pay, tai tikiu. Gal va Revolut neužilgo ką išstenės ir jau tada bus dzin tie vietiniai bankai 🙂

Komentavimas yra išjungtas.

Close Menu