Monese neo bankas ir oficialus Apple Pay palaikymas Lietuvoje

Monese in Lithuania

Visi, nors kažkiek sekantys Apple Pay naujienas, puikiai žinote, kad šiuo metu Apple Pay Lietuvoje oficialiai nėra palaikomas. Todėl Lietuvos rezidentui, panorusiam naudotis Apple Pay privalumais Lietuvoje, gyvenimas yra tikrai ne vien tik rožėmis klotas. Visai neseniai lietuviai turėjo bene vienintelę veikiančią galimybę – Boon. Paskui atsirado dar viena galimybė – N26 bankas. Pastaroji galimybė nebuvo visai jau taip paprastai įgyvendinama, todėl ne visi skubėjo ja pasinaudoti. Na ir pagaliau horizonte pasirodė Monese neo bankas, kuris Lietuvos rezidentams galimybę naudotis Apple Pay Lietuvoje realizavo bene paprasčiausiai. Ir ne tik kad realizavo, bet ir kiekvienam savo naujam klientui, kuris užsiregistruos naudodamas mano slaptą nuorodą, kortelę pažadėjo padovanoti nemokamai ir dar to negana – tapę nauju Monese klientu gausite 15 eurų dovanų !!! Kaip tapti nauju Monese klientu esu aprašęs čia.

O tai vis tik kaip su oficialiu Apple Pay palaikymu Lietuvoje?

Daugeliui mano blogo skaitytojų gali kilti natūralus klausimas, o kodėl straipsnio antraštėje kažkodėl minimas oficialus Apple Pay palaikymas Lietuvoje? Daugelis matyt manote, kad Apple tiesiog užmiršo mūsų mažytę Lietuvėlę, kuri šiuo metu įtemptai bando tapti vienu svarbiausių Fintech technologijų centru Europoje. Na ir iš tiesų, Apple bent jau šiuo metu niekur nėra oficialiai užsiminusi apie Apple Pay technologijos oficialų palaikymą Lietuvoje. Bet viskas nėra taip jau vienareikšmiška…

Visai neseniai, interneto platybėse Monese išplatino štai tokį paveiksliuką:

Monese and official Apple Pay support in Lithuania

Ši informacija mane pakankamai sudomino, todėl pabandžiau susisiekti su Monese ir pakamantinėti, ką iš tikro jie norėjo tuo pasakyti. Monese atstovai, tarsi partizanai, įtemptai stengėsi nepasakyti ko nereikia. Vis tik puse lūpų buvo prasitarta – taip, ši informacija reiškia oficialų Apple Pay palaikymą paveiksliuke paminėtose šalyse. Kalbant apie konkrečias datas Monese nesileido į kalbas. Galima tik spėti, kad viena galimų potencialių datų – birželis, nes tuo metu ir Revolut’as paskelbė apie galimą Apple Pay palaikymo pradžią įvairiose Europos šalyse, tarp kurių Lietuvos, beje, nėra.

O ką apie oficialų Apple Pay palaikymą Lietuvoje manote Jūs? Pasidalinkite komentaruose.

Close Menu