Mielieji! Tai ką Revolut įkyriai žadėjo jau dvejus su viršum metų pagaliau išsipildė šiandien (straipsnio publikavimo dieną) be jokių skambių anonsų iš Revolut pusės. Paklausite kas išsipildė? Ogi tas, kad nuo šio momento Revolut pradėjo veikti su Apple Pay paslauga, tame tarpe ir Lietuvos rezidentams.
Ši naujiena Revolut vėl išveda į pirmą poziciją tarp kortelių, palaikančių Apple Pay ir prieinamų Lietuvos piliečiams.
Kodėl Revolut šiuo metu yra geriausia naudojantis Apple Pay?
Visai logiškas klausimas:) Panagrinėkime…
- Boon virtuali kortelė. Fizinės kortelės nėra, auto nemokamas momentinis papildymas yra, šiuo metu apribotas nemokamas momentinis kortelės papildymas (galima papildyti Boon naudojant kaip šaltinį tik tos šalies kortelę, kur oficialiai palaikomas apple Pay), egzistuoja mėnesinis mokestis.
- N26 kortelė. Lietuvos rezidentams šiuo metu kortelė neišduodama, momentinio papildymo nėra, tame tarpe ir automatinio, Apple Pay palaikymas įjungiamas labai nepatogiai ir nelengvai. Fantastiškos pinigų gryninimo sąlygos, mėnesinio mokesčio nėra.
- Monese kortelė. Momentinis nemokamas papildymas yra, bet nėra automatinio nemokamo momentinio kortelės papildymo. Pinigų gryninimas bankomatuose kainuoja visais atvejais, mėnesinio aptarnavimo mokesčio nėra.
- Na ir Revolut kortelė. Momentinis nemokamas papildymas yra, automatinis momentinis papildymas yra, netgi yra kortelės papildymas naudojant Apple Pay (kas labai praverčia, jei nori greitai iki cento ištuštinti kitą kortelę, kuri palaiko Apple Pay), yra 200 eurų suma, kurią galima nuimti be mokesčių. Mėnesinio mokesčio nėra.
Peržvelgus visus privalumus ir trūkumus – šiuo metu man Revolut ir Apple Pay kombinacija atrodo patraukliausia ir labiausiai subalansuota.
Kokie gali kilti niuansai naudojant Revolut ir Apple Pay?
- Kadangi Apple Pay dar vis nepalaikomas Lietuvoje, norint pridėti į Wallet programėlę Revolut kortelę, jums teks pakeisti savo telefone regioną į tokią šalį, kurioje Apple Pay yra oficialiai palaikomas. To pilnai pakanka. Pačioje Revolut programėlėje nieko kaitalioti nereikia.
- Panašu kad Revolut’as pradėjo sekti kortelės savininko gyvenamąją vietą. Todėl taip paprastai kortelės į Wallet’ą pridėti nepavyks. Bet šios problemos apėjimas yra. Reikia Revolut programėlėje savo „Home Adress” pasikeisti į kokį nors UK arba France adresą. Tada galite susigeneruoti arba virtualią kortelę ir ją prisidėti, arba prisidėti savo esamą kortelą. Kas įdomu – užsidėjus UK adresą, galima susigeneruoti virtualią Mastercard kortelę, kai su lietuvišku adresu generuojama Visa kortelė.
- Jei Revolut kortelę norėsite pridėti į Apple Watch, įsitikinkite, kad laikrodyje nustatytas regionas tos šalies, kurioje Apple Pay yra oficialiai palaikomas.
ATNAUJINIMAS (2019-05-31)
Panašu kad Revolut nutarė išgaudyti visus vartotojus, kurie gyvena šalyse, kuriose Apple Pay nėra oficialiai palaikomas. Revolut vartotojai šiose šalyse pradėjo gauti štai tokias žinutes:
Turiu įtarimą, kad Revolut korteles iš Apple Pay šalina naudodamasis savo programėle. Turiu dar vieną telefoną, kur programėlė nėra suinstaliuota. Šiame telefone kortelės vis dar aktyvios. Kaip ten bebūtų, belieka tik apsišarvuoti kantrybe ir laukti toliau naudojant mano anksčiau paminėtas alternatyvas. Kol kas Revolut savo reitingų lentelėje perkeliu į paskutinę vietą.
Šiam kartui tiek žinių, jei turėsite kokių pastebėjimų – pasidalinkite jais komentaruose. Gero visiems naudojimosi Apple Pay Lietuvoje. Labai noriu tikėtis, kad oficialus Apple Pay palaikymas jau visai ne už kalnų.
Cccc
30 Geg 2019O su swedbank bus?
Rimvydas
30 Geg 2019Kažkaip gausiai abojoju, kad Swedbank greitu laiku pradės veikti su Apple Pay. Bet naudojant revolut ir auto papildymą pasidarius su swedbank kortele – galima teigti, kad Swedbank dirba su Apple Pay:)
Haris
18 Bir 2019Bandžiau pastarasias dvi dienas tiek Prancūziją, tiek UK – pridėti nepavyko. Tiesiog rašo kad nepavyko pridėti, susisiekit su kortelės išdavėju.
Rimvydas
26 Bir 2019Sveiki,
Nieko kaitalioti nebereikia, nuo šiol Apple Pay Lietuvoje jau veikia oficialiai:)