Dar patrauklesnės sąlygos tapti Monese klientu

Monese in Lithuania

Visai neseniai savo bloge publikavau straipsnį, kuriame rašiau apie bene paprasčiausią galimybę naudotis Apple Pay Lietuvoje – Monese neo banką. Šį straipsnį galite rasti paspaudę ant nuorodos: Apple Pay Lietuvoje – Monese bankas.

Nors nuo straipsnio publikavimo dienos praėjo visai nedaug laiko, tačiau noriu su jumis pasidalinti puikiomis naujienomis – Monese neo bankas paskelbė apie dar labiau viliojančias sąlygas naujiems klientams.

Tai kas gi iš tikro pasikeitė?

Monese padidino dovanų krepšelį naujiems klientams. Nuo šiol viskas veikia taip – registruojatės naudodami mano registracijos nuorodą „sukurk Monese sąskaitą ir gauk 10 eurų dovanų“ arba pakvietimo kodą (RIMVY690). Kai praeisite registraciją ir verifikaciją, turėsite galimybę užsisakyti Monese kortelę nemokamai! 4.95 eurų mokesčio nebelieka. Kai kortelę gausite, Jums belieka papildyti sąskaitą 10 eurų suma ir kur nors atsiskaityti nauja kortele. Tai atlikus Monese į Jūsų sąskaitą perves 10 eurų dovaną.

Todėl dabar, tapę nauju Monese klientu (naudojant mano registracijos nuorodą ar pakvietimo kodą) nušausite du zuikius:

  1. Turėsite galimybę užsisakyti kortelę visiškai nemokamai (anksčiau tai kainavo 4.95 euro)
  2. Gausite papildomus 10 eurų dovanų (anksčiau Monese dovanodavo 5 eurus, kuriuos tekdavo panaudoti kortelei užsakyti)

ATNAUJINIMAS (2019-05-16) !!!

Nepraėjo net mėnesis nuo šio straipsnio publikavimo, o Monese eilinį kartą sugebėjo šokiruoti gerąja to žodžio prasme. Buvo atnaujintas dovanų krepšelis naujiems klientams. Nuo šiol, kiekvienas naujas Monese klientas, kuris užsiregistruos naudodamas mano slaptą nuorodą, gaus ir kortelę nemokamai, ir kartu 15 eurų dovanų!!! Kaip tapti nauju Monese klientu esu aprašęs čia. Svarbu: dovaną gausite tik jei registracijos metu naudosite mano nuorodą bei mano registracijos kodą (RIMVY690) ir kai papildysite savo naują kortelę, bei ja atsiskaitysite. Gali praeiti iki 48 valandų, kol dovana atsiras Jūsų sąskaitoje.

Parašykite komentarą

Close Menu